UŽSAKYMO APMOKĖJIMO IR SIUNTIMO SĄLYGOS EL. PARDUOTUVĖJE PERPETUALFEELS.COM

APMOKĖJIMO SĄLYGOS

1. 1. Atlikus užsakymą, suvedus savo tikslius duomenis į jūsų nurodytą el. paštą gausite patvirtinimo laišką ir pervedimo duomenis (negavus - patikrinkite "spam" skiltį).

1.2. Atlikti bankinį pervedimą galite per 1-3 d.d. ir jūsų prekės bus išsiųstos jūsų pasirinktu siuntimo metodu per 1-3 d.d. po patvirtinto ir gauto pinigų pervedimo. 

SIUNTIMO BŪDAI 

OMNIVA PAŠTOMATAIS - 4 Eur

Siunta siunčiama "Omniva" būdu keliauja apie 2 d.d. nuo to laiko, kai ji yra išsiųsta. Siunčiama į jūsų nurodytą konkretų paštomatą (paštomatą galite nurodyti - užsakymo metu komentarų skiltyje pridėdami paštomato duomenis) 

Omniva paštomatų adresai Lietuvoje https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai/vietos 

SIUNTOS AUTOBUSAIS - 4 Eur 

Siunta siunčiama "Siuntos autobusais" būdu keliauja 1d.d. nuo to laiko, kai ji yra išsiųsta. Siunčiama į jūsų nurodytą miestą, kurį nurodėte, pildant užsakymo duomenis ir pasirenkant šį siuntimo būdą. Siuntą reikia pasiimti iš siuntų terminalo, reikalingas asmens dokumentą. 

Siuntos autobusais terminalai Lietuvoje https://www.siuntosautobusais.lt/kontaktai/siuntos-autobusais-terminalai-lietuvoje/

TARPTAUTINIS SIUNTIMAS PAŠTU - nuo 8 eu

Siunta siunčiama PAŠTO būdu jūsų nurodytais duomenimis (vardas, pavardė, adresas, pašto kodas). Komentare galite palikti patikslinimą. Siuntos kaina kinta pagal svorį. Nuo 8 eur iki 12 eur. Šiuo siuntimo metodu siunčiame tik į užsienį, Lietuvoje - Omniva arba siuntos autobusais metodais. 

SIUNTOS PAKAVIMAS IR SAUGUMAS

Siunta yra kuo saugiau supakuojama į antrinio panaudojimo tvarkingas pakavimo medžiagas, tokias kaip burbulinė plėvelė, dėžutės, kartonas ir kt. Norime išlikti kuo labiau tvarūs, tad pakuotės siuntinio išvaizda ne visada gali būti patraukli, tačiau tikimės, kad ir jums svarbu prisidėti prie tvarių idėjų. Supakuojame kuo saugiau, tikimės jog siuntą gausite sveiką, nepažeistą. Nutikus nelaimingam atvejui, prašome kreiptis email perpetualfeels@gmail.com ir pridėti nuotraukas.